MÖBLER / Bord / Pelarbord 10627051
*
nr 1062 7051
Pelarbord
trä/keramik, diameter: 40 cm, höjd: 76 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 oktober 2016
kl 20:43:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/10 21:13:16
1
100 kr
14/10 12:45:56
2
150 kr
15/10 20:08:15
3
200 kr
15/10 20:10:02
3
300 kr
17/10 17:45:17
4
300 kr
17/10 17:45:17
3
300 kr (Budbetjänt)
17/10 17:45:50
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bord på pelarfot bord på pelarfötter keramik pelarbord trä
-
3017 Pelarbord
1800-tal. Tredelad pelarfot. Diameter: 76 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:20
*
Pelarbord
Läs om budbetjänten
nr 1062 7051
Pelarbord
trä/keramik, diameter: 40 cm, höjd: 76 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 oktober 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/10 21:13:16 | 1 | 100 kr |
14/10 12:45:56 | 2 | 150 kr |
15/10 20:08:15 | 3 | 200 kr |
15/10 20:10:02 | 3 | 300 kr |
17/10 17:45:17 | 4 | 300 kr |
17/10 17:45:17 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
17/10 17:45:50 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bord på pelarfot bord på pelarfötter keramik pelarbord trä
-
3017 Pelarbord
1800-tal. Tredelad pelarfot. Diameter: 76 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:20